Kargo ve Teslimat Şartları
TESLİMAT İŞLEMLERİ
 
SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE ELİME ULAŞACAK?
 
Yazıcılar Av Malzemeleri olarak sektöründeki en iyi kargo şirketlerinden biri olan ARAS KARGO  ile çalışmaktayız
 
 
 
SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR?
 
  - Siparişiniz bize ulaştığı andan itibaren engeç  3 gün içerisinde size gönderilecektir. Bazı sebeplerle gecikecek olan siparişler önceden size bildirmek kaydıyla 3 gün daha uzatılabilir.
 
- Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.


   
KARGO ÜCRETİNİ KİM ÖDÜYOR?
 
Sitemizden yapacağınız her alışveriş için SABİT 40 TL Kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenir.
400TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZİ BİZ ÖDÜYORUZSİPARİŞ ELİME ULAŞTIĞINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?
 
Kargo ile elinize ulaşan ürünün faturasının olup olmadığını kontrol ediniz. Faturası olmayan ürünü teslim almayınız.

       
SİPARİŞİMLE BİRLİKTE FATURA GELMEDİ NE YAPMALIYIM?
 
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktırKARGO PAKETİM ZARAR GÖRMÜŞ NE YAPMALIYIM?

-   Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim alırken firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz ve eğer üründe herhangi bir kusur mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Şirketimiz’ e bildiriniz. Şirketimiz en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
 

BULUNDUĞUM YERDE KARGO FİRMASI YOK SİPARİŞİM BANA NASIL ULAŞACAK?

- Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, ( Ptt Kargo-Yurtiçi Kargo) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı   yapılamamaktadır   yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir. 
Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.