0140030102 PX5C HK500 NIKEL LUX LAMBASI
KDV Dahil
7.500,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar


Petromax HK500, dünyanın en ünlü lambaları arasındadır. 400 watt'lık etkileyici ışık çıkışı sayesinde lamba, benzersiz bir tekniği zarif bir tasarımla birleştiriyor. Petromax basınç lambası 1910'da icat edildiğinden beri, büyüleyici parlaklığı karanlığa ışık veriyor. Hava koşullarına dayanıklı ve güvenilir bir lamba Sağlam basınçlı lamba, parlak ışığıyla yalnızca retro tasarım tutkunlarını, dünyayı dolaşanları ve doğa tutkunlarını büyülemekle kalmaz, aynı zamanda insani yardım kuruluşları ve silahlı kuvvetler tarafından da kullanılır. Schott firması tarafından üretilen sıcaklığa dayanıklı borosilikat cam sayesinde lamba, her türlü hava koşulunda kullanılabilen güvenilir bir ışık kaynağıdır. Eşsiz bir yüksek basınç teknolojisi ve yüksek kaliteli Alman üretimi Petromax lambasının mükemmel ışık çıkışı, basit ama büyüleyici bir ilkeden kaynaklanmaktadır: Basınç altındaki kerosen, buharlaşan yakıtın parlak tuzla emprenye edilmiş örtü ile reaksiyona girdiği ve parlak, sıcak bir ışıkla sonuçlanan bir karbüratöre iletilir. Bu prensibin kusursuz çalışması için lambanın 200'den fazla parçası hala elle monte ediliyor. Her durum için doğru aksesuar Çeşitli reflektörler, saklama ve taşıma çantalarının yanı sıra, Petromax lambalarına uygun birçok başka aksesuar da mevcuttur. Örneğin soba veya radyatöre dönüştürülebilirler. Bu geniş yüksek kaliteli aksesuar yelpazesi sayesinde Petromax lambası kişiselleştirilebilir.


Teknik detaylar:   
                 
-Yükseklik: 15.75 inç   
                 
-Çap: 6.7 inç   
                 
-Ağırlık: 5,3 pound   
                 
-Tank kapasitesi: 1 litre   
                 
-Yanma süresi: 8-10 saat   
                 
-Aydınlatma: 400 watt   
                 
-Yakıt: Gazyağı veya parafin yağı
Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.