023055-PF9018 Legend 9 cm Maket Balık 5.8 gr (0-0.6M)-RENK 18
KDV Dahil
85,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

Wily Legend    9 cm Maket Balık 5.8 gr (0-0.6 M)

\r\n

Suni Balık Yemleri ürünleri içerisinde Wily markalı ürünler oldukça tercih edilmektedir.
Maket Balık ürünleri içerisinde Wily Legend  Maket Balık,  Özellikle Levrek, lüfer, çinekop gibi dişli balık avında Çok iyi sonuç verir.

\r\nSahtenin avcı olması onun yüzüş kalitesi, hedef balığın \r\navlandığı balıklar ile benzerliği, avcının sahteye vereceği aksiyon gibi\r\n özelliklerle daha çok alakalıdır. Bütün Bunları Wily maket balıklarında\r\n bulabilirsiniz.

Gaga yapısı özel olarak tasarlanmış olup Boyuna ve ağırlık Değerlerine Uygun En iyi Atraksiyon ve Daları vermek için tasarlandı.

Atraksiyonu Sağlayan mükemmel  Slim gövde tasarımı  su içinde kıvrak hareketler sergiler.  Magnet weight transfer system\r\n Magnet ağırlık transfer sisteminde kullanılan magnet ağırlıklar \r\nmükemmel bir atış mesafesi sağlamanın yanı sıra balık su ile temas \r\nettikten sonra bu ağrılıklar merkezde toplanarak mükemmel aksiyon \r\nalmanızı sağlar. Göbek kısmında ki ağırlıklar maketin tepki vermesini \r\nhızlandırmanın yanı sıra istenmeyen çıngırak sesinin ortadan \r\nkaldırılmasını da sağlar.  Gövde içerinde bulunan bilyeler sayesinde ,balıkların dikkatini çekecek harika etki ve ses oluşturur. Böylelikle Avını kendine çeker.

Uv (Ultra Viyole) boyalı olması\r\n nedeni insanlar zararlı olduğu için mor ötesi ışınları \r\ngöremezler...Ama balıklar görebilir.Buda daha dikkat çekmesini ve \r\nkaranlık ve derin sularda wily maket balığınızı daha rahat görmesini \r\nsağlar.Bazı modelllerimizde de pullar vardır. Bazı av balıkların \r\nüzerinde kalamar,karides, plakton gibi su canlıaların üzerindede bulunan\r\n yansıtıcı hücreleri taklid ederler. Bu sayede avınızı wily camaro \r\nmodelimiz ile her türlü ilgisini çekersiniz...

3D Gözleri, dikkat çeken ve kışkırtıcı renkleri sayesinde avınızın aklını alacak ve saldıraya geçecektir.

Origin\r\n Markalı Kaliteli , keskin uçları ve    kanca şekli avını yakalamada ve \r\nkavramada önem arz etmektedir. Saldıraya  geçen avınız keskin iğnelerden \r\nkaçması mümkün olmayacaktır.
90 mm , 5.8 gr, 0-0.6  m daları ile su \r\nüstü  , 3D gözler ve keskin üçlü iğnelere  sahip wily markalı  Camaro \r\nmodelimizimizi denemenizi tavsiye ederiz.
Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.