023055-SP715 Spoiled Vibrasyon Jig 7 gr 4,2 cm-Renk 15
KDV Dahil
150,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

Wily Spoiled Vibrasyonlu Jig

Ülkemizde en çok tercih edilen jig modellerimizden biri de 'spoiled vibrasyon'  jig modelimizdir. 3D yapısı ve balık şekli ile su altında gerçek balık etkisi oluşturmaktadır.Diğer jiglerden ayıran bir  başka özellik de vibrasyon etki yaratmasıdır.  Suda oluşturduğu titreşim balıkların ilgini daha çok bu yöne çekmektedir. Böylelikle balıkları kendinize çekmiş olursunuz.

Wily Spoiled Vibrasyonlu yem, Ani çekişlerde aero dinamik ve vibrasyon oluşturarak ve ışık yansıtılarak Balığın dikkatini Çeker.
Yem Üzerindeki Delikler Sayesinde Vibrasyon Derecesi Değiştirilebilirsiniz.

UV Kaplamalı çok çekici ve cezbedici renkleri sayesinde balıkların dikkatini çekmekte ve kolaylıkla farkedilmektedir. Bazı Modellerimizde gece avı ve karanlık sular için parlayan  yeşil fosfor rengi eklenmiş olup balıkların sizin yeminizi bulması çok kolay olmaktadır.

Uv (Ultra Viyole) boyalı  olması nedeni insanlar zararlı olduğu için mor ötesi ışınları göremezler...Ama balıklar görebilir.Buda daha dikkat çekmesini ve karanlık ve derin sularda wily jig 'inizi daha rahat görmesini sağlar. Bu sayede avınızı wily Jig modelimiz ile her türlü ilgisini çekersiniz...

3D Gözleri,  dikkat çeken ve kışkırtıcı renkleri sayesinde avınızın aklını alacak ve saldıraya geçecektir.
Origin  Markalı Kaliteli , keskin uçları ve    kanca şekli avını yakalamada ve kavramada önem arz etmektedir. Saldıraya  geçen avınız keskin iğnelerden kaçması mümkün olmayacaktır.

Genelde  İstavrit, eşkina, iskorpit, lapin, kırlangıç, melanur, mırmır,çinekop, levrek, lüfer  veya  tatlı Sularda perch, turna, kasna gibi balıkları yakalabilirsiniz.
Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.