050316-3039622202 DIRTY BIRD PARKA MAX4-PRE-VENT
Beden
KDV Dahil
1.600,00 TL

Ürün Stokta Yok
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

Pre-Vent, Browning'in suya dayanıklı, rüzgar geçirmez, nefes alabilen kumaştır.
        Pre-Vent, sizi daha sıcak ve daha kuru tutmak için terden uzak dururken yağmur, kar ve rüzgar tutar.

Browning Pre-Vent® kumaşları, tüm hava şartlarında dış etkenlerden için en iyi korumayı sunar. Sizi korumak için tasarlanan Pre-Vent'in ileri teknolojisi, talep ettiğiniz konfor ve güvenilirliği sağlar. Pre-Vent kumaşı% 100 su geçirmezdir ve her koşulda kuru ve rahat kalmanızı sağlar. Su girişini önlemek için tüm dikişler bantlanmıştır. Ön Havalandırma rüzgar geçirmezdir soğuk rüzgarlar Pre-Vent'in rüzgarla soğurma özellikleri ile çabucak dışarıda tutulur. Önceden havalandırma da nefes alabilir. Avlanma sırasındaki sıcaklıklar ve aktivite seviyeleri sürekli değişmektedir. Önceden Havalandırma aşırı ısı ve nemin kaçmasına ve vücudunuzdan uzaklaşmasına olanak tanır ve günleriniz için çok değerli konfor ve çok yönlülük sağlar.

Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.