051806-SO-MEPELAST-CAMO/S KAMUFLAJ PANTOLON
Beden
KDV Dahil
1.550,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 
          SIBER OUTDOOR ürünleri işçilikteki hatalara karşı garantilidir.

-Fonksiyonel cepler

-İçi elyaf astarlı

-Son derece kullanışlı

-%100 yerli

-Estetik ve kaliteli

-Hava koşullarına karşı dayanıklı

-Erkekler için oldukça idealYürüyüş ürünlerimiz, kısa yürüyüşlerin yanında, büyük çantalarla birkaç gün hatta hafta süren yürüyüşler için uygundur.Söz konusu yürüyüş olunca güçlü tasarımı, olağanüstü hava koruması, nrakipsiz nefes alabilirliği ve geniş kapsamlarıyla farklılık oluşturur. Kıyafet son derece çok yönlüdür ve böylece uzun yürüyüşler için nuygundur.

  Doğaya çıksanız, uzun yada kısa yürüyüşler de yapsanız kullanışlı açık hava kıyafetlerimiz ile her zaman evde hissedeceksiniz. Hava koruma derecesi, klima rahatlığı ve sağlamlığı aktiviteye dayanır.


ÜRÜN KODU:SO-MEPELAST-CAMO

Bu kategoride en çok satılan ürünler
Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.