01350208-2328 2328 KONUS TITANIUM OH 10X42 EL DÜRBÜNÜ
KDV Dahil
5.000,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
 

  KONUS TITANIUM OH Muhteşem optik kalitesinden ötürü en çok talep gören müşteriler tarafından çok beğenilen Titanyum dürbün artık daha da aramaktadır. En yeni 8x42 ve 10x42 modellerimiz, taşınabilirliğini en üst düzeye çıkarırken görünümlerini geliştiren modern ve şık bir açık menteşe tasarımına sahiptir.Açık menteşeli çatı prizmaları.Kauçuk kaplama. Büyük gözler

TEKNİK DETAYLAR

ÜRÜN KODU

2328

YAKLAŞTIRMA/LENS EBATI

10x-42mm

YAKINLAŞTIRMA (100mt)

10x-9,8mt

ODAKLANMA

Merkez

AĞIRLIK

450gr

TRİPOD BAĞLANTISI

Var

GARANTİ

2 YIL

Merkezi Trabzon'da bulunan Yazıcılar Av, Türkiye'de ve tüm dünyada kendini ispatlamış markaları ülke genelinde ve çevre ülkelerdeki müşterilerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca; yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Sibergun, Sibershot, Siber Outdoor gibi markaların üretim ve satışını yapmaktadır.

Tecrübesi, tanınırlılığı ve verdiği güvenle dünyanın önde gelen markalarından Browning, Wincherster, Baikal, Federal, Rio, Daisy, Gunslick, Petromax, Stil Crin, Wenger in Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Av tüfekleri, atış tüfekleri, av çakı ve bıçakları, fişek ve tüfek aksesuarları, balık balzemeleri, outdoor giyim gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan siberav.com ürünlerini Yazıcılar Av güvencesi ile tedarik ediyor.
Siberav.com
Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tüm hakları Yazıcılar Av Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller siberav.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.